Зворотній зв'язок

*ВАШЕ ІМ'Я:
*ПІДПРИЄМСТВО:
E-MAIL:
*ПИТАННЯ:
* - поля об'овязкові для заповнення!
 
03/10/2017   Доброго дня. Які вимоги та документи потрібні до вступу до членів Оптового ринку електричної енергії України. Як відбувається дана процедура на сьогоднішній день? Чи обов’язково юридична особа має бути платником ПДВ?

Більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті в розділі «Нормативно-правова база функціонування».

26/07/2017   У листі НКРЕ № 13566/21.2/7-16 від 16.12.2016 сказано, що Законом про електроенергетику не передбачено ліцензування господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом. Разом з тим, у проекті договору, розміщеному на Вашому сайті, мова йде про Постачальника, який діє на підставі ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом. Як Ви поясните таку розбіжність?

На сайті ДП "Енергоринок" розміщено примірні форми договорів, зокрема примірна форма договору купівлі-продажу електричної енергії між ДП "Енергоринок" та постачальниками електричної енергії за нерегульованим тарифом, схвалена постановою НКРЕ від 18.06.2004 №631.
Відповідно до закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", НКРЕКП здійснює державне регулювання шляхом ліцензування діяльності, а саме: у сфері енергетики – діяльності з виробництва, передачі, розподілу, постачання електричної енергії. На виконання зазначеного закону та закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності", НКРЕКП розроблено та затверджено ліцензійні умови провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії (постанова НКРЕКП від 13.04.2017 №504), які вводяться в дію з 01 вересня 2017 року.
Отже, з 01 вересня 2017 набудуть чинності зміни, що внесені до двосторонніх договорів купівлі-продажу електричної енергії, які укладені між ДП "Енергоринок" та постачальниками електричної енергії за нерегульованим тарифом за примірною формою. Водночас, після 01.09.2017 на сайті ДП "Енергоринок" буде оновлено інформацію щодо договору купівлі-продажу електричної енергії.

29/03/2017   Прошу надіслати двосторонній договір купівлі-продажу електричної енергії з ДП «Енергоринок»

Ознайомитися з примірними формами договорів можна на нашому сайті за наступною адресою: Головна сторінка --> Функціонування ОРЕ --> Договори --> Примірні форми договорів купівлі-продажу

02/03/2017   Здравствуйте!
Украинская компания «Conversion Solid Waste», разрабатываем проект по возведению мусороперерабатывающего завода в городе Николаев. Планируется переработка ТБО для получения электроэнергии. Наш способ переработки ТБО, позволяет утилизировать отходы практически без опасных выбросов в атмосферу, т.к. без доступа кислорода нет условий для образования опасных выбросов. В атмосферу выбрасываются только выхлопные газы двигателя (двигатель мощностью 2567 л.с.), работающего на синтез-газе, которые проходят дополнительную очистку, на первом этапе - влажная очистка газов с помощью системы впрыска сорбирующих веществ (известь), далее - система сухой угольной адсорбции. Планируем вырабатывать за 24 часа – 24 МВТ/ч электроэнергии. Просим предоставить данные:
- По какому тарифу мы можем продавать электроэнергию?
- Какие нам нужны разрешения для продажи электроэнергии.
С уважением,
Директор, Ковалёв Руслан Александрович
Conversion Solid Waste, Украина
e-mail: conversion_solid_waste@ukr.net

Більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті в розділі «Нормативно-правова база функціонування».

28/02/2017   Підприємство ТОВ"Інтерресурс" планує покупку електроенергіі на ДП "Енергоринку" Яка потрібна документація, умови приєднання, ціна, нормативні акти, прибори обліку, як заказується?

Більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті в розділі «Нормативно-правова база функціонування».

10/02/2017   Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можу я дізнатися хто з ліцензіатів на постачання електричної енергіїї за регульованим тарифом на сьогоднішній день уклав з вами договір? Дякую

ДП "Енергоринок" не може надати вказану інформацію оскільки вона є конфеденційною інформацією. Відповідно до Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії України, кожна сторона забов'язується перед кожною іншою Стороною (включаючи ДП "Енергоринок") вживати заходів для дотримання конфеденційності інформації.

03/02/2017   Де я можу ознайомитись з Договором про оптову закупілю електроенергії з ДП "Енергоринок" 13057/07 від 16.01.17

Більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті в розділі «Нормативно-правова база функціонування»

27/01/2017   Доброго дня. Скажіть будь ласка, де я можу знайти на сайті "Інструкцію про порядок комерційного обліку електричної енергії"

Це додаток №10 до ДЧОРЕ. Шукати за шляхом: Головна сторінка --> Про ОРЕ України --> Нормативно-правова база функціонування ОРЕ --> Нормативно-правові акти --> Договір між членами Оптового ринку

23/01/2017   Добрый день! Наше предприятие приобрело и установило пять ветрогенераторов мощностью 1 кВт каждый. Какова будет ставка "зелёного тарифа" для нашего предприятия?

ДП «Енергоринок» продає електричну енергію, без обмежень мінімальної кількості закупки, суб’єктам підприємницької діяльності незалежно від форм власності, які отримали ліцензії НКРЕ, стали членами Оптового ринку електричної енергії України та уклали двосторонній договір купівлі-продажу електричної енергії з ДП «Енергоринок». Більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті в розділі «Нормативно-правова база функціонування».

25/07/2016   Якого класу мінімального класу точності можуть використовуватись трансформатори струму 110 кв електростанції 8,8 МВт, для розрахунків з ОРЕ (з інструкції ІКО- 0,5S. (а по ПУЕ, нова редакцІя 0,2S), дайте відповідь будьласка. Дякую.

На жаль, невідповідність щодо вимог до класів точності в ПУЕ і ІКО виникла в 2014 році при введенні в дію нової редакції глави 1.5 ПУЕ (на той час норми ІКО вже діяли). Як Головний оператор системи комерційного обліку електроенергії, ДП «Енергоринок» продовжує керуватися вимогами ІКО. Однак, питання щодо приведення до відповідності вище зазначених вимог планується розглянути найближчим часом. Слід зазначити, що в ІКО визначені мінімальні вимоги, тобто виконання підвищених вимог ПУЕ щодо класу точності допустиме.

14/04/2016   Як можна з Вами звязатись по питанню купівлі електроенергії

Для продажу електроенергії ДП «Енергоринок» необхідно отримати ліцензію НКРЕ та стати членом Оптового ринку електричної енергії України. Більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті в розділі «Нормативно-правова база функціонування», а також отримати додаткову інформацію у відділі секретаріату Ради ОРЕ за письмовим зверненням.

03/03/2016   Здравствуйте . Интересует вопрос- как можно оптом покупать эл. энергию на рынке и что для этого необходимо .

ДП «Енергоринок» продає електричну енергію, без обмежень мінімальної кількості закупки, суб’єктам підприємницької діяльності незалежно від форм власності, які отримали ліцензії НКРЕ, стали членами Оптового ринку електричної енергії України та уклали двосторонній договір купівлі-продажу електричної енергії з ДП «Енергоринок». Більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті в розділі «Нормативно-правова база функціонування»

05/02/2016   Доброго дня. Які вимоги та документи потрібні до вступу до членів Оптового ринку електричної енергії України. Як відбувається дана процедура на сьогоднішній день, враховуючи, що відмінено видачу ліцензій на здійснення діяльності з незалежного постачання електроенергії магістральними та міждержавними електричними мережами.

Зверніться до департаменту договірних відносин ДП Енергоринок. Тел. 594-51-61

31/05/2015   Доброго дня. Скажіть будь ласка, де я можу знайти на сайті "Інструкцію оператора відаленного завантаження, перевірки та формування макета 10019"

Інструкція знаходиться за посиланням http://www.er.energy.gov.ua/data/instr10019.zip

Або: Головна сторінка --> Про ОРЕ України --> Нормативно-правова база функціонування ОРЕ --> Нормативні документи (макети)

01/11/2011   Добрий день! Наша компания большой сельхоз производитель, хотим снизить себестоимость продукции путем внедрения и постройки АСКУЭ и покупки ел.энергии на ОРЕ! Но, возникает много вопросов! С кем можно проконсультироваться по поводу выхода на ОРЕ? Заранее благодарен.

Перелік документів можна знайти на нашому сайті в розділі «Нормативно-правова база функціонування», а також отримати додаткову інформацію за письмовим зверненням.

05/07/2011   Доброго дня, скажіть будь-ласка який перелік документів потрібно надати щоб стати членом енергоринку. Ми плануємо займатись оптовою торгівлею електроенергії з нетрадиційних джерел (пряме перетворення сонячного сяйва). Дякую

Перелік документів можна знайти на нашому сайті в розділі «Нормативно-правова база функціонування», а саме в додатку 6 Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії (посилання - http://www.er.energy.gov.ua/doc.php?f=2543)